Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

emre Bilişim Çözüm Ortaklığı, profesyonel bir bayilik sistemidir. Klasik bayilik sisteminin aksine firmanız üzerinden kazanmaya değil, firmanıza kazandırmaya odaklıdır. Müşterilerinize üstün kalitede bir hizmet verebilmek için emre Bilişim Çözüm Ortaklığı ağına katılabilir ve böylece bayimiz olabilirsiniz.

Bilgisayarlarınızla ilgili aklınıza gelebilecek her soruna çözüm üretmekteyiz. Marka fark etmeksizin bilgisayarınızın donanımında meydana gelen bütün teknik sorunlar için firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlere destek sağladığımız konular şu şekildedir:

  • Vip hizmetler; yerinde bilgisayar servisi, bilgisayar tamiri ve servisi konusunda premium teknik servis hizmeti
  • Apple ürünleri tamiri; IMAC tamiri, Macbook tamiri, Mac Mini tamiri
  • Profesyonel hizmetler; laptop, masaüstü bilgisayar, oyun bilgisayarı, render ve Microsoft Surface tamiri
  • Bakım ve performans hizmetleri
  • Elektronik hizmetler; ekran kartı ve anakart tamiri, BIOS ve IO programlama, BGA Reballing, chipset değişimi
  • Notebook bilgisayar hizmetleri; kasa, menteşe, ekran, klavye, harddisk, fan, kamera ve batarya tamiri
  • Marka bazlı onarım

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Arızaların çözümü konusunda bilgisayar mühendislerinden oluşan deneyimli ekibimiz, bilgisayarınıza zarar verecek herhangi bir müdahalede bulunmaz. Bilgisayarınızı size teslim etmeden önce, gerekli kontroller ve testler yapılır. Herhangi bir parça değişimi gerekmesi halinde, maliyetler hakkında size bilgilendirme yapılır. Bu sayede, sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.

Uzmanlığımızı bu şekilde garantileyerek sizlere bakım ve onarım işlemleri sırasında, bir hata olmayacağının teminatını vermekteyiz.

Yerinde Servis

İşletmelerin büyümesine her zaman destek olan firmamız, kullanıcılarına yerinde çözümler de sunmaktadır. Ofislerde bulunan çok sayıda bilgisayarı onarım için şubelerimize getirmek zorunda kalmak, yüksek taşıma maliyetlerine ve zaman kaybına yol açabilir. Bu nedenle, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak yerinde servis desteği alabilirsiniz. Uzman ekibimiz; randevu gününün tam saatinde, belirtilen noktaya ulaşır.

Bilgisayarlarınızı detaylı bir şekilde inceleyen ekibimiz, çözülebilecek bir sorun olması halinde gereken tüm işlemleri yerinde gerçekleştirir. Fakat, yerinde çözülemeyecek sorunlar varsa bilgisayar sizden tutanakla teslim alınır. Genel merkezimize ya da şubemize götürülen bilgisayarlarda meydana gelen sorunlar, kısa sürede çözüme kavuşturulur.

Yerinde servis desteğimiz, sunum ya da toplantı öncesi acil ihtiyaçlarınızda veya en önemli verilerinizi kaybettiğinizde size anında çözüm üreterek büyük kolaylıklar sağlar.

Müşteri Memnuniyeti

En kıymetli eşyalarınız arasında yer alan bilgisayarlarınızın yüksek performansta çalışmasının, sizler için ne kadar önemli olduğunun her zaman bilincindeyiz. Bu nedenle, tüm süreçlerimizde en az sizin kadar titizlikle ve hassasiyetle hareket ediyoruz. Tüketici haklarınızı korumak için her adımda kanunlara uygun bir prosedür izlemekteyiz.

Bilgisayarınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren sadece ilettiğiniz sorun ile ilgili değil, bilgisayarınızda farklı sorunlar olup olmadığını anlamak için de 12 aşamalı bir kontrol yapıyoruz. Bizden hizmet alan müşterilerimizin %96’sı Google yorumlarda firmamızı tavsiye etmektedir. Bu da hizmet kalitemize ve müşteri memnuniyetine ne denli önem verdiğimizin en büyük göstergesidir.

Hızlı ve Güvenilir

Bilgisayarlarınızın tamir işlemleri, genellikle bir gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bu sayede, işlerinizin aksaması önlenmekte ve bilgisayarınız tam çalışır vaziyette sizlere teslim edilmektedir. Tamir işlemlerinin her aşamasında sizlere gerekli bilgilendirme yapılır. Sorunun türüne bağlı olarak işlemlerin uzaması halinde de sürece ilişkin detaylı info verilmektedir.

whatsapp