blog

Güvenlik kameraları; uluslarası deyiş ile CCTV, sinyallerin kamuya dağıtılmadığı, ancak gözetim ve güvenlik amaçlı olarak izlendiği bir televizyon sistemidir. CCTV açılımı, “Kapalı Devre Televizyon” anlamına gelen Close Circuit TeleVision kavramından türetilmiştir. 
  CCTV, çeşitli güvenlik kameralarından kapalı bir sistem içerisinde aktarılan video yayınları sistemini ifade eder. CCTV yayın televizyonundan farklıdır, bu sinyaller herkesin görebilmesi için gönderilmez. Bunun yerine, video akışları yalnızca yetkili kullanıcılar tarafından görülebilir ve kullanılabilir. Pratikte, herhangi bir ev veya iş yerindeki güvenlik kamerasıyla gözetleme sistemi teknik olarak bir CCTV sistemidir. Yalnızca siz ve yetkili temsilcileriniz, sistemdeki kameralardan gelen yayınlara erişebilir ve bunları inceleyebilir.


Güvenlik Kamerası sistemleri çoklu video yayınlarının eş zamanlı izlenmesine ve kaydedilmesine de izin verir. Tek ihtiyacınız olan uygun dijital video kaydedici (DVR) veya ağ video kayıt cihazı (NVR). Kayıt cihazları aracılığı ile kayıtları inceleyebilir, indirebilirsiniz. Kablosuz ağınızla, akıllı telefonunuza indireceğiniz ücretsiz uygulamalar sayesinde de kayıtlara erişebilirsiniz. 

 

SİZ İŞİNİZİ DÜŞÜNÜN, GÜVENLİĞİNİZİ BİZ DÜŞÜNÜRÜZ.

 
PAYLAŞ :
whatsapp